A hatodik alkalommal megrendezésre kerülő párizsi Vinyl Sale 2024. május 19-én, vasárnap 10 és 18 óra között ismét a Bastille Design Center három emeletén lesz. Ez az óriási vinyl kiárusítás lehetőséget ad arra, hogy hihetetlen rögöket fedezzen fel mindenféle korszakból és formátumban!
Közel ötven lemezbolt, kiadó és gyűjtő közel 50 000 bakelitlemezt kínál. Az árak 2 és 10 euró között mozognak, így mindenki találhat kedvére valót! A fővárosi zenerajongók számára igazi vétel. Egy külön erre a célra kialakított helyiségben a Record Clinic, a bakelitlemezek tisztítására szakosodott szakemberek kínálják majd szolgáltatásaikat!
Ezen a tömeges lerakodási eseményen jazz, elektronikus zene, rock, pop, funk és metál lesz hallható , a legnagyobb előadóktól az ismeretlen zenészekig, minden formátumban (LPS és 45, 10", 12"). A rendezvénynek otthont adó Bastille Design Center, egy 19. századi ipari épület a 11. kerületben, amelyet a közelmúltban művészeti galériává és kiállítóközponttá alakítottak át.
Jöjjön korán, hogy ne maradjon le a nap akciójáról!
Koncertek Párizsban: jegypénztári nyitások és eladások, amelyeket nem szabad kihagyni
Az élő zene szerelmesei figyelem! Párizsban minden évben rengeteg koncertet rendeznek. És néhány művész hamar elkelnek a jegyek. Ha tehát az elsők között szeretne jegyet foglalni, itt vannak a jegyárusítások, elővételek és elővételek időpontjai a koncertekre, amelyeket nem akar kihagyni. [Olvass tovább]
Dátumok és menetrendek
A 2024. május 19.
Hely
Bastille Design Center
74 boulevard Richard Lenoir
75011 Paris 11
Hozzáférés
9-es metró Saint-Ambroise vagy 5-ös metró Richard Lenoir
Árak
Entrée : €6.5
Hivatalos oldal
www.parisvinylsale.com