Шампионска лига: Париж-Сен Жермен-Реал Сосиедад, къде можете да гледате втория мач?

От Graziella de Sortiraparis · Снимки от Graziella de Sortiraparis · Публикувано на 22 февруари 2024г. в 12:18ч.
След победа с два гола Париж Сен Жермен ще играе втория си мач в Страната на баските срещу Реал Сосиедад. Мач от 16-ия кръг на Шампионската лига, насрочен за 5 март 2024 г.!

Пари Сен Жермен отново достигна до последните 16 мача в Шампионската лига! След много несигурност парижкият клуб завърши на второ място в своята група и изтегли един от най-добрите съперници в Европа. За кой ли път ПСЖ нямаше най-лошия жребий и се оказа, че ще играе с Реал Сосиедад. След победата на Свети Валентин на " Парк дез Принс" парижани пътуват до страната на баските за ответния мач на 5 март 2024 г.

Въпреки че съперници на парижани за кой ли път няма да бъдат отбори като Реал Мадрид, Байерн Мюнхен или Манчестър Сити, баският клуб все пак трябва да бъде предпазлив, тъй като прескочи Интер Милано в своята група и е в добро положение в своята лига. Всъщност това е първият път, в който Пари Сен Жермен играе с този отбор! Трудно е да се вземе нещо от първия мач, с много сложно и тревожно първо полувреме, до голяма степен компенсирано от успешно второ полувреме.

Не трябва да почиваме на лаврите си и да се опитаме да вкараме възможно най-много голове на испанския клуб, за да си осигурим бързо място на четвъртфиналите, без феновете да се паникьосват до последната секунда, както редовно се случва в Шампионската лига за Пари Сен Жермен. Всъщност това е последният шанс на Килиан Мбапе да го спечели с парижани, тъй като той окончателно обяви напускането си в посока Реал Мадрид!

Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ? Спортни барове, кръчми и ресторанти, където да гледате мачовете в Париж
Открийте баровете, кръчмите и ресторантите в Париж, където можете да гледате на живо мачове от любимите си спортове, придружени от много други фенове, независимо дали става въпрос за футбол, ръгби или дори за конни спортове! [Прочетете още]

Можете да гледате мача на живо от 21:00 ч. по Canal+ и RMC!

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Шампионска лига: пълен жребий за четвъртфиналите с мача между PSG и Барселона
Вече са известни съперниците на Пари Сен Жермен в четвъртфиналите на Шампионската лига. Можете също така да откриете пълния жребий за европейските клубове и вълнуващите мачове, които предстоят. [Прочетете още]

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes PSG: всички новини и информация, които трябва да знаете за Paris-Saint-Germain
Най-емблематичният футболен клуб на столицата - "Пари Сен Жермен" - от години вълнува парижките фенове. Предлагаме ви обзор на всички последни новини и информация, които трябва да знаете за ПСЖ! [Прочетете още]