Жіноча Ліга чемпіонів: "Парі Сен-Жермен" - "Ліон" у півфіналі, де можна подивитися матч?

За Graziella de Sortiraparis · Фотографії · Опубліковано на 5 квітень 2024 рoxy о 12:07
Після розгромної перемоги над "БК Хакен" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів жіноча команда "Парі Сен-Жермен" знову зустрінеться у півфіналі з суперниками з Ліги 1 - "Олімпіком Ліоне"!

Після перемоги у Швеції парижанки порадували вболівальників на " Парк де Пренс" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, обігравши " БК Хакен" з рахунком 3:0. Це відправляє їх прямо до півфіналу жіночих змагань, де вони знову зустрінуться зі своїми головними суперниками з Ліги 1, "Олімпіком Ліоне", які випереджають їх у турнірній таблиці! Приєднуйтесь до нас 20 та 28 квітня 2024 року рано ввечері, щоб побачити, чи зможуть парижанки перемогти шанси та пройти ще один крок далі!

Перший матч відбудеться в Ліоні 20 квітня 2024 року о 19:00 і, на жаль, транслюватиметься лише на спортивному стрімінговому сервісі DAZN, який володіє правами на жіночу Лігу чемпіонів. Матч-відповідь відбудеться 28 квітня о 16:00 на стадіоні " Парк де Пренс ", що дасть вам можливість підтримати дівчат наживо, на стадіоні, який, ми сподіваємося, буде повністю заповнений, адже вартість квитків починається всього від 10 євро! Чи буде цього достатньо, щоб встановити новий рекорд відвідуваності жіночого футболу у Франції?

Як завжди у випадку з "Ліоном", обидва матчі обіцяють бути напруженими, враховуючи, що "Ліон" все ще залишається фаворитом, вигравши вісім випусків жіночої Ліги чемпіонів, у порівнянні з нулем у парижанок. Але в підсумку все може змінитися!