Ліга чемпіонів : Париж-Сен-Жермен-Реал Сосьєдад, де можна подивитися другий матч?

За Graziella de Sortiraparis · Фотографії Graziella de Sortiraparis · Опубліковано на 22 лютий 2024 рoxy о 12:18
Після перемоги у два м'ячі "Парі Сен-Жермен" зіграє другий матч у Країні Басків проти "Реал Сосьєдаду". Матч Раунду 16 Ліги чемпіонів заплановано на 5 березня 2024 року!

" Парі Сен-Жермен " знову вийшов до фіналу 16 Ліги чемпіонів! Після довгих вагань паризький клуб посів друге місце у своїй групі і отримав одного з найкращих суперників у Європі. Цього разу "ПСЖ" отримав не найгірший жереб і зіграє з " Реал Сосьєдадом". Після перемоги на " Парк де Пренс" у День святого Валентина парижани вирушають до країни басків на матч-відповідь 5 березня 2024 року.

Хоча цього разу суперниками парижан не будуть такі клуби, як "Реал", "Баварія" чи "Манчестер Сіті", баскський клуб все одно повинен бути обережним, оскільки вони випередили міланський "Інтер" у своїй групі та посідають хорошу позицію у своїй лізі. Фактично, "Парі Сен-Жермен" вперше грає з цією командою! Важко зробити висновки з першого матчу, з дуже складним і тривожним першим таймом, який значною мірою компенсувався успішною другою половиною.

Ми не повинні зупинятися на досягнутому і намагатися забити якомога більше голів у ворота іспанського клубу, щоб швидко забезпечити собі місце в чвертьфіналі, без паніки вболівальників до останньої секунди, як це регулярно трапляється в Лізі чемпіонів для "Парі Сен-Жермен". Фактично, це останній шанс Кіліана Мбаппе виграти її з парижанами, адже він остаточно оголосив про свій відхід до мадридського "Реалу"!

Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ? Спортивні бари, паби та ресторани, де можна подивитися матчі в Парижі
Відкрийте для себе бари, паби та ресторани Парижа, де ви зможете подивитися наживо матчі ваших улюблених видів спорту в супроводі безлічі інших вболівальників, будь то футбол, регбі або навіть кінний спорт! [Детальніше]

Дивіться матч у прямому ефірі з 21:00 на Canal+ та RMC!

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Ліга чемпіонів: повне жеребкування чвертьфіналу, "ПСЖ" - "Барселона
Стали відомі суперники "Парі Сен-Жермен" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Ви також можете ознайомитися з повною версією жеребкування європейських клубів та цікавими матчами, які чекають на вас у майбутньому. [Детальніше]

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes ПСЖ: всі новини та інформація, яку вам потрібно знати про "Парі Сен-Жермен
"Парі Сен-Жермен", найемблематичніший футбольний клуб столиці, вже багато років захоплює паризьких вболівальників. Пропонуємо вашій увазі добірку всіх останніх новин та інформації, яку вам потрібно знати про ПСЖ! [Детальніше]