Євро-2024: Франція встановила рекорд, забивши 14 голів в одному матчі з Гібралтаром

За Graziella de Sortiraparis · Опубліковано на 19 листопад 2023 рoxy о 12:56
У суботу 18 листопада 2023 року Les Bleus зіграли матч, який увійде в легенду французького футболу, забивши рекордні 14 голів за 90 хвилин у ворота Гібралтару!

У суботу збірна Франції не мала про що хвилюватися, коли грала вдома проти Гібралтару, незважаючи на те, що вже кваліфікувалася наЄвро-2024. Все, що їм потрібно було зробити, це перемогти, щоб потрапити до групи В, до якої входять Нідерланди, Греція, Ірландія та Гібралтар. Саме з останньою країною французи зіткнулися, не зовсім відомою як футбольна нація. І ця тенденція швидко підтвердилася: два голи за перші чотири хвилини, в тому числі і власний гол від гібралтарського "Сантоса".

Це був вражаючий матч, в якому багато гравців "синіх" забивали власні голи, а остаточний рахунок став 14:0. Заїр-Емері, дуже молодий гравець " Парі Сен-Жермен", скористався своїм першим виходом у складі національної збірної, щоб забити третій гол на шістнадцятій хвилині. Єдиною проблемою вечора стало те, що він пошкодив щиколотку на шляху до своїх воріт, коли його жорстоко збив суперник. Але голи на цьому не закінчилися: хет-трик від Мбаппе, один від Клауса, один від Комана, один від Фофани, один від Рабіо, один від Дембеле і один від Жиру, який святкував день народження своєї доньки.

Це була величезна перемога, яка розвеселила багатьох людей в соціальних мережах, і, перш за все, перевершила рекорд 1995 року, коли "Les Bleus" забили 10 голів у ворота Азербайджану. Таким чином, Франція розпочинає свою групову кампанію з дуже великою різницею м'ячів перед фінальним матчем проти Греції 21 листопада 2023 року. Гібралтар, який грав з одним гравцем, відсутнім через перебір червоних карток, програв лише 3:0 у першому матчі.