Čempionu līga : Paris-Saint-Germain-Real Sociedad, kur var skatīties otro spēli?

Pie Graziella de Sortiraparis · Fotogrāfijas ar Graziella de Sortiraparis · Publicēts 2024. gada 22. februāris, plksten 12:18
Pēc uzvaras ar diviem vārtiem Parīzes "Saint-Germain" otro maču aizvadīs Basku zemē pret "Real Sociedad". Čempionu līgas 16. kārtas spēle paredzēta 2024. gada 5. martā!

Paris-Saint-Germain atkalir sasniegusi Čempionu līgas 16. vietu! Pēc lielām neskaidrībām Parīzes klubs savā grupā ierindojās otrajā vietā un izlozēja vienu no Eiropas labākajiem pretiniekiem. Šoreiz PSG nav bijis sliktākais izlozes rezultāts, un tā spēlēs pret Real Sociedad. Pēc uzvaras Valentīna dienā Parc des Princes Parc des Princes, 2024. gada 5. martā parīzieši dosies uz Basku zemi, lai aizvadītu atbildes spēli.

Lai gan parīziešu pretinieki šoreiz nebūs tādi klubi kā Madrides "Real", Minhenes "Bayern" vai Mančestras "City", basku klubam tomēr vajadzētu būt piesardzīgam, jo viņi savā grupā ir pārlēkuši Milānas "Inter" un ieņem labu vietu savā līgā. Patiesībā šī ir pirmā reize, kad Parīzes-Saint-Germain ir spēlējusi ar šo komandu! Ir grūti kaut ko paņemt no pirmās spēles, kurā bija ļoti sarežģīts un satraucošs pirmais puslaiks, ko lielā mērā kompensēja veiksmīgs otrais puslaiks.

Mēs nedrīkstam gulēt uz lauriem un jācenšas gūt pēc iespējas vairāk vārtu pret Spānijas klubu, lai ātri nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā, līdzjutējiem līdz pēdējai sekundei neradot paniku, kā tas regulāri notiek Čempionu līgā Parīzes-Saint-Germain komandai. Patiesībā šī ir Kylian Mbappé pēdējā iespēja izcīnīt uzvaru kopā ar parīziešiem, jo viņš beidzot ir paziņojis par savu aiziešanu uz Madrides "Real"!

Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ? Sporta bāri, krodziņi un restorāni, kur skatīties spēles Parīzē
Atklājiet Parīzes bārus, krodziņus un restorānus, kuros varat vērot savu iecienītāko sporta veidu spēles tiešraidē kopā ar daudziem citiem līdzjutējiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir futbols, regbijs vai pat jātnieku sports! [Lasīt vairāk]

Spēles tiešraidi no plkst. 21:00 varat vērot Canal+ un RMC!

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Čempionu līga: pilns ceturtdaļfināla izlozes iznākums ar PSG pret Barselonu
Ir zināmi Paris-Saint-Germain pretinieki Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Jūs varat uzzināt arī visu Eiropas klubu izlozi un aizraujošās spēles, kas gaidāmas. [Lasīt vairāk]

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes PSG: visas ziņas un informācija, kas jums jāzina par Paris-Saint-Germain
Parīzes "Paris-Saint-Germain", galvaspilsētas simboliskākais futbola klubs, jau gadiem ilgi aizrauj Parīzes līdzjutējus. Piedāvājam visu jaunāko ziņu un informācijas apkopojumu, kas jums jāzina par PSG! [Lasīt vairāk]