Čempionu līga: kur jūs varat skatīties Paris-Saint-Germain spēli pret AC Milan?

Pie Graziella de Sortiraparis · Fotogrāfijas ar Graziella de Sortiraparis · Publicēts 2023. gada 18. oktobris, plksten 14:22
Pēc vienas uzvaras un viena zaudējuma Čempionu līgā Parīzes "Saint-Germain" komandai vēl ir daudz ko attīstīt. Trešdien, 2023. gada 25. oktobrī, Parīzes klubs savā trešajā grupas spēlē tiksies ar AC Milan.

Jaunais gads un jauns Parīzes-Saint-Germain mēģinājums Čempionu līgā. Lai gan sacensības sākās veiksmīgi, izcīnot uzvaru savā laukumā pret Dortmundes komandu, oktobra sākumā PSG zaudēja ar četriem vārtiem pret vienu pret Ņūkāslu. Šajā mačā pret AC Milan, kas nav notikusi kopš 2006. gada, Parīzes klubam būs jāparāda visas savas spējas laukumā, jo atgriezīsies sezonas sākumā savainotie jaunpienācēji. Šo trešdien, 2023. gada 25. oktobrī, no plkst. 21.00 PSG var spēlēt par vietu 16 finālturnīrā, tiešraidē kanālā Canal+.

AC Milan, Zlatana Ibrahimoviča bijušais klubs, šobrīd atrodas Itālijas čempionāta Serie A virslīgas augšgalā, bet Paris-Saint-Germain ir trešā aiz Monaco un Nice. Tādēļ Parīzes klubam būs jāsaskaras ar komandu, kas ir labā formā, jo īpaši Olivjē Žirū, kuru Kilians Mbapē labi pazīst no Les Bleus. Cerēsim, ka starptautiskais pārtraukums ļaus parīziešiem pēc sezonas sākuma, kas tika aizēnots ar vairākiem zaudējumiem, parādīt laukumā labāko sniegumu, turklāt komanda vēl tikai mācās jaunā trenera Luisa Enrique vadībā.

Pirms trešās Čempionu līgas spēles Parīzes "Saint-Germain" ir otrajā vietā savā grupā, un šosezon tai nav bijuši vieglākie pretinieki.

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Čempionu līga: pilns ceturtdaļfināla izlozes iznākums ar PSG pret Barselonu
Ir zināmi Paris-Saint-Germain pretinieki Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Jūs varat uzzināt arī visu Eiropas klubu izlozi un aizraujošās spēles, kas gaidāmas. [Lasīt vairāk]