V neděli 19. května 2024 od 10 do 18 hodin se ve třech patrech Design centra Bastille opět uskuteční šestý ročník pařížského výprodeje vinylů. Tento obří výprodej vinylů je příležitostí objevit neuvěřitelné samorosty všeho druhu, ze všech dob a ve všech formátech!
V nabídce je téměř 50 000 vinylových desek od přibližně padesáti obchodů s deskami, vydavatelství a sběratelů. V cenách od 2 do 10 eur si vybere každý! Skutečně výhodná nabídka pro hudební fanoušky v hlavním městě. Ve vyhrazené místnosti bude umístěna Record Clinic, specialisté na čištění vinylových desek, kteří budou nabízet své služby!
Na této masové akci se bude prodávat jazz, elektronická hudba, rock, pop, funk a metal, od významných umělců až po neznámé hudebníky, ve všech formátech (LPS a 45, 10", 12"). Bastille Design Center, industriální budova z 19. století v 11. obvodu, která akci hostí, byla nedávno přeměněna na uměleckou galerii a výstavní centrum.
Přijďte včas, abyste nepropásli výhodnou nabídku dne!
Koncerty v Paříži: otevření pokladen a prodej, který si nesmíte nechat ujít
Pozor všichni milovníci živé hudby! V Paříži se každoročně koná spousta koncertů. A někteří umělci jsou rychle vyprodaní. Pokud tedy chcete být mezi prvními, kdo si rezervuje vstupenky, zde jsou data zahájení, předprodeje a prodeje na koncerty, které si nenecháte ujít. [Přečtěte si více]
Data a jízdní řády
The 19. květen 2024
Místo
Designové centrum Bastille
74 boulevard Richard Lenoir
75011 Paris 11
Přístup
Metro 9 Saint-Ambroise nebo metro 5 Richard Lenoir
Ceny
Entrée : €6.5
Oficiální stránka
www.parisvinylsale.com