VR lasermäng Aerokartis Argenteuil'is

Kõrval Laurent de Sortiraparis · Avaldatud 17. november 2022 kell 11.51
Pariisi äärelinnas Argenteuil's asuv vabaajakompleks Aerokart pakub ainulaadset virtuaalreaalsuse lasermängu. Varustatuna laserrelva, VR-peakomplekti ja arvutiga, saate kogeda lasermängu rõõme sama põnevates universumites!

Lasermängud, nagu te pole neid kunagi varem näinud... Aerokart, Pariisi Argenteuil' eeslinnas asuv vabaajakompleks, käivitas hiljuti täiesti uue, uuendusliku ja nohikliku tegevuse: VR-lasermängu. Relvaga, arvutiga seljakotis, virtuaalreaalsuse peakomplektiga (Oculus Rift ) ning anduritega kätes ja jalgades saab koos pere ja sõpradega lõbutseda!

Mängu eesmärk? Nagu klassikalises lasermängus, tuleb võidelda vastaste (või arvuti) vastu ja võita vaenlaste lained. Ainulaadne kogemus suurepärases futuristlikus keskkonnas Aerokart's Winscape'is, mis katab kokku 100 m2 pinda, 2-8-liikmelistele gruppidele. Kokku pakutakse kolme tüüpi mängu: Mission Shooter (10 minutit mänguaega alates 12. eluaastast 2 kuni 4 mängijale), Mission Zombie (10 minutit mänguaega alates 16. eluaastast 2 kuni 4 mängijale) ja Mission Arena (30 minutit mänguaega, 2 x 15 minutit, alates 12. eluaastast 2 kuni 8 mängijale - soovitatav on vähemalt 4 mängijat).

Ja nende kolme mänguliigi vahel saab mängida üksteise vastu või lihtsalt meeskonnana, et võita arvutit. Selle kogemuse tõeline boonus? Täielik liikumisvabadus, ilma kaabliteta, mis segavad. Tipptasemel tehnoloogia, mis rõõmustab VR- ja videomängude fänne. Ja võimalus lõbutseda koos pere, sõprade või kolleegidega... Kas broneerime sessiooni, inimesed?