Naiste Meistrite Liiga: Paris-Saint-Germain - Lyon poolfinaalis, kus saab mängu vaadata?

Kõrval Graziella de Sortiraparis · Fotod · Avaldatud 5. aprill 2024 kell 12.07
Pärast põhjalikku võitu BK Hackeni üle Meistrite liiga veerandfinaalis kohtub Paris-Saint-Germaini naiskond poolfinaalis taas Ligue 1 rivaaliga Olympique Lyonnais'ga!

Pärast võitu Rootsis rõõmustasid Pariisi mängijad Parc des Princes'i fänne Meistrite liiga veerandfinaalis, kui nad alistasid BK Hackeni 3:0. See saadab nad otse naiste poolfinaali, kus nad kohtuvad taas oma peamise Ligue 1 rivaaliOlympique Lyonnais'ga, kes neid liigatabelis edestab! Tule 20. ja 28. aprillil 2024 varahommikul kaasa lööma, et näha, kas pariislannad suudavad võita ja sammu edasi minna!

Esimene kohtumine toimub 20. aprillil 2024 kell 19.00 Lyonis ja seda edastab kahjuks ainult DAZNi spordiülekannete voogedastusteenus, millele kuuluvad naiste Meistrite Liiga õigused. Tagasimäng toimub samamoodi 28. aprillil kell 16:00 Parc des Princes 'is, mis annab sulle võimaluse toetada tüdrukuid otseülekandes, staadionil, mis loodetavasti on selleks puhuks täis, kusjuures piletid algavad kõigest 10 eurost! Kas sellest piisab, et püstitada uus naiste jalgpalli publikurekord Prantsusmaal?

Nagu alati Lyoni puhul, tõotavad need kaks mängu olla pingelised, sest Lyon on endiselt favoriit, kes on võitnud naiste Meistrite Liiga kaheksal korral, samas kui pariislannad on võitnud null korda. Kuid lõpuks võib asi pöörduda!