Paris Vinyl Sale 2024, az óriási bakelit aukció a Bastille Design Centerben

Által Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. április 22.-kor22:25
Figyelem, párizsi zenebarátok! A Paris Vinyle Sale 2024. május 19-én, vasárnap visszatér a Bastille Design Centerbe, ahol közel 50 000 különféle bakelitlemezt kínálnak alacsony áron.

A hatodik alkalommal megrendezésre kerülő párizsi Vinyl Sale 2024. május 19-én, vasárnap 10 és 18 óra között ismét a Bastille Design Center három emeletén lesz. Ez az óriási vinyl kiárusítás lehetőséget ad arra, hogy hihetetlen rögöket fedezzen fel mindenféle korszakból és formátumban!

Közel ötven lemezbolt, kiadó és gyűjtő közel 50 000 bakelitlemezt kínál. Az árak 2 és 10 euró között mozognak, így mindenki találhat kedvére valót! A fővárosi zenerajongók számára igazi vétel. Egy külön erre a célra kialakított helyiségben a Record Clinic, a bakelitlemezek tisztítására szakosodott szakemberek kínálják majd szolgáltatásaikat!

Ezen a tömeges lerakodási eseményen jazz, elektronikus zene, rock, pop, funk és metál lesz hallható , a legnagyobb előadóktól az ismeretlen zenészekig, minden formátumban (LPS és 45, 10", 12"). A rendezvénynek otthont adó Bastille Design Center, egy 19. századi ipari épület a 11. kerületben, amelyet a közelmúltban művészeti galériává és kiállítóközponttá alakítottak át.

Jöjjön korán, hogy ne maradjon le a nap akciójáról!

Visuels salles de spectacle et théâtres - Zénith de ParisVisuels salles de spectacle et théâtres - Zénith de ParisVisuels salles de spectacle et théâtres - Zénith de ParisVisuels salles de spectacle et théâtres - Zénith de Paris Koncertek Párizsban: jegypénztári nyitások és eladások, amelyeket nem szabad kihagyni
Az élő zene szerelmesei figyelem! Párizsban minden évben rengeteg koncertet rendeznek. És néhány művész hamar elkelnek a jegyek. Ha tehát az elsők között szeretne jegyet foglalni, itt vannak a jegyárusítások, elővételek és elővételek időpontjai a koncertekre, amelyeket nem akar kihagyni. [Olvass tovább]

Hasznos információ

Dátumok és menetrendek
A 2024. május 19.

×

    Hely

    74 boulevard Richard Lenoir
    75011 Paris 11

    Hozzáférés
    9-es metró Saint-Ambroise vagy 5-ös metró Richard Lenoir

    Árak
    Entrée : €6.5

    Hivatalos oldal
    www.parisvinylsale.com

    Hozzászólások
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést