2023. gada Pasaules kausa izcīņa regbijā: kur jūs varat redzēt pēdējo izšķirošo spēli pirms ceturtdaļfināla - Francija-Itālija?

Pie Graziella de Sortiraparis · Fotogrāfijas ar Graziella de Sortiraparis · Publicēts 2023. gada 22. septembris, plksten 14:23
Neraugoties uz trim labām uzvarām, Francijai joprojām nav garantēta vieta ceturtdaļfinālā savā laukumā. Finālsacensības beigsies 2023. gada 6. oktobrī, kad notiks finālmačs pret Itāliju.

Pēc iespaidīgā paraugdemonstrējuma ar trīspunktniekiem un vārtu guvumiem pret Namībiju, kuru Francijas izlase pārspēja ar 9:0, "Les Bleus" joprojām nav kvalificējušies 2023. gada Pasaules kausa izcīņas regbijā ceturtdaļfinālam. Tomēr francūži ir guvuši uzvaras arī pret Jaunzēlandi un Urugvaju, bet 2023. gada 6. oktobrī vēl ir jāspēlē ar Itāliju, un tā nav no vieglākajām grupas komandām. Grupas otrajā vietā, vēl nespēlējuši ar Jaunzēlandi, Transalpsas izlase var sagādāt mums grūtības.

Lai nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā, mums acīmredzot būtu labāk, ja oktobra sākumā gūtu uzvaru, lai saglabātu likteni savās rokās. Lai gan Jaunzēlandei vajadzētu būt grūti mūs apsteigt punktu ziņā, uzbrukuma prēmijas varētu spēlēt lielu lomu jebkuras komandas atgriešanās izredzēs. Francija ir pēdējā komanda, kurai jāspēlē, tāpēc mums būs jāgaida līdz tam un, skatoties uz pārējo komandu rezultātiem, jātur īkšķus, lai cerētu uz labāko, neraugoties uz mūsu kapteiņa traumu.

Spēles sākums piektdien, 2023. gada 6. oktobrī,plkst. 21.00 TF1 kanālā Lionas stadionā!

Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ? 2023. gada Pasaules kausa izcīņa regbijā: pilns baseinu kalendārs
No 2023. gada 8. septembra līdz 8. oktobrim regbija Pasaules kausa izcīņas grupu posmus francūži varēs vērot mājās vairākos Francijas stadionos. Iepazīstieties ar pilnu šī pirmā posma programmu! [Lasīt vairāk]

Lai skatītos spēli labā kompānijā

rugbyrugbyrugbyrugby 2023. gada Pasaules kausa izcīņa regbijā: fanu zonas un vietas, kur vērot un izbaudīt sacensības Parīzē
2023. gada 8. septembrī galvaspilsētā gaidāms gada sporta notikums - Pasaules kauss regbijā! Lai to izmantotu pēc iespējas labāk, dodieties uz regbija ciematiem, līdzjutēju zonām un svinībām, kas izveidotas šim notikumam! [Lasīt vairāk]