Super Bowl: Usher rozświetlił występ w połowie meczu, aby uczcić 30 lat w branży

Przez Caroline de Sortiraparis · Opublikowane na 13 luty 2024 o 06:56
W niedzielną noc Usher olśnił amerykańskich fanów i telewidzów na całym świecie podczas występu w połowie Super Bowl LVIII! Jeśli to przegapiłeś, oto kilka fragmentów występu na żywo, który rozpalił Allegiant Stadium w Las Vegas!

W nocy z niedzieli 11 na poniedziałek 12 lutego 2024 r. niektórzy z was prawdopodobnie nie spali, aby obejrzeć Super Bowl na żywo. W tym roku w najchętniej oglądanym wydarzeniu sportowym za Atlantykiem zmierzyli się Kansas City Chiefs z San Francisco 49ers.

Z tej okazji kilka kanałów umożliwiło fanom owalnej piłki śledzenie Super Bowl z Francji. Podczas gdy Kansas City Chiefs zwyciężyli w tym sportowym spotkaniu z San Francisco 49ers (25-22), Wielki Mecz był również naznaczony niesamowitym momentem muzycznym, a mianowicie występem Ushera na żywo. Podążając śladami Madonny, Lady Gagi, Justina Timberlake'a, The Weeknd, Dr. Dre, Snoop Dogga, Eminema, Mary J. Blige, Kendricka Lamara i Rihanny w zeszłym roku, Usher miał uciążliwe zadanie stworzenia show podczas tradycyjnej połowy meczu.

Światowej sławy gwiazda R&B, wybrana przez NFL do zorganizowania pokazu, nie szczędziła wydatków na tę okazję! Podczas setu trwającego około 13 minut artysta z Dallas w Teksasie zagrał serię hitów, w sumie 12, w tym "U Don't Have To Call ", "Love In This Club ", "Burn " i "Caught Up ".

Usher - który wydał swój nowy album"Coming Home" 9 lutego - zaprosił również wielu utalentowanych artystów, w tym Alicię Keys w utworach "If I Ain't Got You " i "My Boo", a także H.E.R w "U Got It Bad ", will.i.am z Black Eyed Peas w "OMG ", Lil Jon i Ludacris w "Yeah! " oraz Lil Jon ponownie w "Turn Down For What/Get Low ", aby zakończyć swój niesamowity set w wielkim stylu.

Ubrany głównie na biało, set Ushera był ogólnie dynamiczny, z hitami świętującymi jego 30-letnią karierę i prestiżowymi gośćmi zaproszonymi na tę okazję. I nie zapominajmy o pięknych ruchach tanecznych Ushera na rolkach!

Na trybunach pojawiły się gwiazdy finału Super Bowl, w tym Beyoncé i Jay-Z, Lady Gaga, a przede wszystkim Taylor Swift, która przyszła kibicować swojemu partnerowi Travisowi Kelce, zawodnikowi Kansas City Chiefs.

Przed pokazem publiczność została uraczona występami Andry Day, Post Malone i gwiazdy country Reby McEntire.