Francoski ženski pokal: 100-odstotni finale Ile-de-France med Paris-Saint-Germain in Fleury 91

Mimo Graziella de Sortiraparis · Objavljeno na 14. marec 2024 ob 17:09
V soboto, 4. maja 2024, bo na sporedu francoski derbi! Po izločitvi favoritinj se bodo Fleuryjeve varovanke v finalu Coupe de France pomerile s Paris-Saint-Germainom!

Ženska ekipaFleury 91 se bo po presenetljivi zmagi nad velikim favoritom Olympique Lyonnais v finalu francoskega pokala pomerila s Paris-Saint-Germainom! Pridružite se nam v soboto, 4. maja 2024, ob 15. uri, ko bo ta francoski obračun v neposrednem prenosu s stadiona La Mosson na televiziji France 4 in beIN SPORTS. Ali bodo ženske PSG, ki so se v finale uvrstile devetič v svoji zgodovini, osvojile četrti naslov?

[midroll]

Obe ekipi sta se borili za uvrstitev v finale Coupe de France, saj sta se v kvalifikacije uvrstili po kazenskih strelih. Čeprav naj bi bile Parižanke favoritinje, se bodo morale paziti na Fleury 91, klub iz Essonne, ki igra v 2. državni diviziji. V vsakem primeru gre za tekmo, ki bo prinesla zmago nogometnega moštva iz regije Ile-de-France! Medtem pa se mora Paris-Saint-Germain še vedno poskušati uvrstiti v marčevske kvalifikacije za Ligo prvakov. -

PSG - Atalanta : Verratti, Mbappé, Tuchel... les blessés et les inquiétudes se multiplient PSG - Atalanta : Verratti, Mbappé, Tuchel... les blessés et les inquiétudes se multiplient PSG - Atalanta : Verratti, Mbappé, Tuchel... les blessés et les inquiétudes se multiplient PSG - Atalanta : Verratti, Mbappé, Tuchel... les blessés et les inquiétudes se multiplient Paris-Saint-Germain: koledar za maj 2024, zadnje tekme sezone
Maja 2024 se bo končala sezona, v kateri bo Paris-Saint-Germain osvojil trofeje v Ligue 1, francoskem pokalu in Ligi prvakov! To je trenutek resnice za to povsem novo ekipo, ki je nastala po menjavi trenerja in velikem mercatu. [Preberi več]