Käsipall: Paris-Saint-Germaini koduliiga mängude nimekiri

Kõrval Graziella de Sortiraparis · Avaldatud 30. märts 2024 kell 12.56
Paris-Saint-Germain Handball on jõudsalt teel Meistrite Liigasse ja Prantsusmaa meistriliiga tippu. Aga enne hooaja võitu on veel palju mänge ja sina võid olla seal!

Juba eelmisel hooajal ja üheksandat korda järjest Prantsusmaa meistriks tulnud Paris-Saint-Germaini meeste käsipallimeeskond on taas liigatabeli tipus. Nagu Meistrite Liigas, saab Pariisi meeskonda otse Stade Pierre de Coubertin'i staadionil toetada, kus on ligipääsetavad istekohad, et aidata neil kümnendat tiitlit võita!

See on ka võimalus näha otseülekandes mängimas vendade Karabaticite Nikola ja Luka ning Elohim Prandi, kes on Prantsusmaa meeskonna kolm tähtsamat mängijat, kes jaanuaris taas teenitult euromängu võitsid! Sel meistriliiga hooaja teisel poolel on pariislased valmis pakkuma teile tõelist naudingut väljakul, meeletutes kodumängudes!

• Paris Saint-Germain vs USAM Nîmes Gard - 17. mai 2024 kell 20:00
PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331 Käsipall: Paris-Saint-Germaini viimane liigamäng Accor Arenal
Hooaja viimases mängus võtab PSG Handball Accor Arenal vastu Pays d'Aix'i, et 31. mail 2024. aastal lõpetada meistrivõistlused erakordselt. See on viimane võimalus näha Nikola Karabaticut mängimas! [Loe rohkem]

Ja ärge jätke vahele eelseisvaid Meistrite Liiga mänge!

PSG Handball - IMG 5332PSG Handball - IMG 5332PSG Handball - IMG 5332PSG Handball - IMG 5332 Käsipall: Paris-Saint-Germain Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelona vastu
Paris-Saint-Germain Käsipall jätkab Meistrite Liiga veerandfinaalis Barcelona vastu. Kohtumiseni 25. aprillil ja 2. mail 2024, et selgitada välja klubi edasipääs võistlusel! [Loe rohkem]