Hat Nemzet Tornája 2024: Franciaország - Olaszország, fedezze fel a francia csapat felállását

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. február 24.-kor12:14
A Les Bleus harmadik csúcstalálkozója: a francia válogatott 2024. február 25-én, vasárnap Olaszországot fogadja hazai pályán. A Hat Nemzet Tornájának ezen a mérkőzésén a nehéz tüzérséget kell elővenniük, hogy megpróbálják megnyerni a trófeát!

Itt a meccs ideje! A franciáknak meg kell tartaniuk a Skócia ellen mutatott lendületet, hogy megpróbálják hazahozni a kupát. Az Írország elleni első mérkőzésen elszenvedett szörnyű vereség után a Les Bleusnak nincs helye hibázni ezen a harmadik mérkőzésen! A válasz 2024. február 25-én, vasárnap: a francia válogatott Olaszországgal találkozik a Hat Nemzet Tornáján. Nekünk pedig a televízióink előtt, a France 2-re hangolva délután 4 órától van randevúnk!

Ha Franciaország elveszíti ezt a mérkőzést, akkor a torna megnyerésére vonatkozó reményeiknek vége, és a Grand Slam az első mérkőzés óta elérhetetlen. A francia csapat nem teljes létszámban áll ki erre a tornára, több kulcsjátékos is sérült vagy máshol elfoglalt, és Fabien Galthié edzőnek ezzel kell foglalkoznia. Az Olaszország elleni felállása nagyon hasonlít a második mérkőzéshez, mindössze két változtatással: Poloso Tuilagi először kezd, François Cros pedig Grégory Alldritt, a Les Bleus csapatkapitánya helyére lép, aki visszalépett. Kapitányként Charles Ollivon és az ő 41 sapkája veszi át a helyét!

A francia XV-ös felállás

• Ramos - Penaud, Fickou, Danty, Bielle-Biarrey - (o) Jalibert, (m) Lucu - Ollivon (cap.), Cros, Boudehent - Tuilagi, Woki - Atonio, Mauvaka, Baille.
  • Cserejátékosok : Marchand, S. Taofifenua, Aldegheri, R. Taofifenua, Roumat, Abadie, Le Garrec, Moefana.
  • Tartalékosok : Lamothe, Priso, Gabrillagues, Gibert, Barré

Ami minket illet, mi a képernyők előtt leszünk, készen arra, hogy szurkoljunk a Les Bleusnak! Az ünnepi hangulat érdekében miért ne néznéd meg a meccset egy sportbárban?

rugbyrugbyrugbyrugby Hat Nemzet Tornája 2024: hol nézheted Franciaország Olaszország elleni mérkőzését?
A francia válogatott harmadik mérkőzése a Hat Nemzet Tornán 2024. február 25-én! Egy győzelem és egy vereség után a Les Bleusnak megalkuvást nem tűrőnek kell lennie, ha reménykedik a versenyben maradásban! [Olvass tovább]