Hat Nemzet Tornája 2024: hol nézheted Franciaország Olaszország elleni mérkőzését?

Által Graziella de Sortiraparis, Cécile de Sortiraparis · Megjelent 2024. február 24.-kor12:00
A francia válogatott harmadik mérkőzése a Hat Nemzet Tornán 2024. február 25-én! Egy győzelem és egy vereség után a Les Bleusnak megalkuvást nem tűrőnek kell lennie, ha reménykedik a versenyben maradásban!

Még ha a 2022-es Grand Slamet nem is sikerül megismételni idén Franciaország első veresége miatt, a tornagyőzelemre még mindig van remény, hiszen a Les Bleus győztesen tért haza Skóciából. Vissza a rajztáblához a LesBleus harmadik mérkőzése a Hat Nemzet tornáján, ezúttal Olaszország ellen, 2024. február 25-én, 16 órától. A mérkőzést élőben nézheted a France 2 csatornán, otthon vagy a párizsi bárokban, hogy együtt szurkolhassunk a scrumnak!

Több játékos hiánya ellenére Franciaország jó formában van, és képesnek kell lennie arra, hogy helytálljon Olaszország ellen, amely a torna első két mérkőzését elveszítette. Az Azzurri már búcsút mondhat a trófeának, ahogy Wales is, ami nem mondható el a Les Bleusról, akik még reménykedhetnek abban, hogy ismét hazahozhatják a kupát. Írország viszont különösen jó helyzetben van ahhoz, hogy megnyerje, és akár megkísérelje a Grand Slamet!

A legendás torna programjáról pedig ide kattintva tájékozódhatsz!

Rugby : arrêt des compétitions amateur pour la saison 2020-2021, annonce la FFR Rugby : arrêt des compétitions amateur pour la saison 2020-2021, annonce la FFR Rugby : arrêt des compétitions amateur pour la saison 2020-2021, annonce la FFR Rugby : arrêt des compétitions amateur pour la saison 2020-2021, annonce la FFR Hat Nemzet Tornája 2024: menetrend, program és közvetítés
2024. február 2. és március 16. között az európai rögbi krémje csap össze a 2024-es Hat Nemzet Tornán! Hogy biztosan ne maradj le erről a sporteseményről, nézd meg a programot! [Olvass tovább]