Bajnokok Ligája : Paris-Saint-Germain-Real Sociedad, hol nézheted a visszavágót?

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. február 22.-kor12:18
Kétgólos győzelem után a Paris-Saint-Germain a Real Sociedad ellen játssza a visszavágót Baszkföldön. A Bajnokok Ligája 16. fordulójának 2024. március 5-én esedékes mérkőzése!

A Paris-Saint-Germain ismét bejutott a Bajnokok Ligája legjobb 16 közé! A párizsi klub sok bizonytalanság után a második helyen végzett a csoportjában, és Európa egyik legjobb ellenfelét húzta be. Most az egyszer a PSG-nek nem a legrosszabb sorsolás jutott, és a Real Sociedaddal találja magát szemben. A párizsiak a Parc des Princes-ben aratott Valentin-napi győzelem után a 2024. március 5-i visszavágóra a baszkföldre utaznak.

Bár a párizsiak ellenfele kivételesen nem a Real Madrid, a Bayern München vagy a Manchester City lesz, a baszk klubnak mégis óvatosnak kell lennie, hiszen a csoportjukban megugrották az Inter Milant, és a bajnokságban is jól állnak. Sőt, ez az első alkalom, hogy a Paris-Saint-Germain ezzel a csapattal játszik! Nehéz bármit is levonni az első mérkőzésből, a nagyon bonyolult és aggasztó első félidőt nagyrészt ellensúlyozta a sikeres második félidő.

Nem szabad megpihennünk a babérjainkon, és megpróbálunk minél több gólt lőni a spanyol klub ellen, hogy gyorsan bebiztosítsuk a negyeddöntőbe jutást, anélkül, hogy a szurkolók az utolsó pillanatig pánikba esnének, ahogy az a Paris-Saint-Germain esetében rendszeresen előfordul a Bajnokok Ligájában. Kylian Mbappé számára egyébként ez az utolsó esélye a párizsiakkal, hiszen végleg bejelentette távozását a Real Madridhoz!

Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ?Rugby : où voir le premier test-match de la France contre l'Australie ce samedi ? Sportbárok, pubok és éttermek, ahol a mérkőzéseket nézheted Párizsban
Fedezze fel azokat a párizsi bárokat, pubokat és éttermeket, ahol sok más szurkoló kíséretében élőben nézheti kedvenc sportágának mérkőzéseit, legyen szó futballról, rögbiről vagy akár lovassportokról! [Olvass tovább]

A mérkőzést 21 órától élőben nézheted a Canal+-on és az RMC-n!

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Bajnokok Ligája: a negyeddöntő teljes sorsolása, PSG - Barcelona
A Paris-Saint-Germain ellenfelei a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében már ismertek. Az európai klubok teljes sorsolását és az előttünk álló izgalmas mérkőzéseket is megismerheted. [Olvass tovább]

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes PSG: minden hír és információ, amit a Paris-Saint-Germainről tudni kell
A Paris-Saint-Germain, a főváros legemblematikusabb futballklubja évek óta izgatja a párizsi szurkolókat. Íme egy összefoglaló a legfrissebb hírekről és információkról, amiket a PSG-ről tudni kell! [Olvass tovább]