Bajnokok Ligája: a negyeddöntő teljes sorsolása, PSG - Barcelona

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. március 15.-kor12:47
A Paris-Saint-Germain ellenfelei a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében már ismertek. Az európai klubok teljes sorsolását és az előttünk álló izgalmas mérkőzéseket is megismerheted.

Péntek délben került sor a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének várva várt sorsolására, amely meghatározta az egyetlen még versenyben lévő francia klub, a Paris-Saint-Germain ellenfelét. A Real Sociedad elleni két győzelem után a párizsi klub továbbjutott a következő körbe, de a következő szakaszban igen nagy klubokkal találta magát szemben. Az FC Barcelonával húztak döntetlent, ami a többi kiírt találkozót tekintve messze nem a lehető legrosszabb ellenfél! Lehet, hogy a spanyol klub nincs olyan jó formában, mint korábban, de a remontada még mindig mindenkinek a fejében van...

A bajnokság új szakaszában remek mérkőzések várhatóak, köztük egy kivételes Real Madrid - Manchester City, a regnáló bajnok ellen, ami különösen izgalmasnak ígérkezik! Ami a Paris-Saint-Germain visszavágót illeti, az első mérkőzést április 9-én vagy 10-én játsszák otthon, a Parc des Princes-ben, a visszavágót pedig április 16-án vagy 17-én Barcelonában.

A negyeddöntőben a PSG győzelem esetén vagy az Atlético Madriddal, vagy a Borussia Dortmunddal találkozik. De mielőtt ez megtörténik, a párizsiaknak és a spanyoloknak félre kell tenniük közös múltjukat, ami kihívás Luis Enriquének, a Barcelona korábbi edzőjének a híres remontada idején!