Női Bajnokok Ligája: PSG - BK Hacken a negyeddöntő visszavágóján a Parc des Princes-ben

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. február 22.-kor10:56
A Bajnokok Ligája csoportkörében csoportelsőként végzett a Paris-Saint-Germain női csapata, amely a svéd BK Hacken ellen lép pályára a negyeddöntőben. A mérkőzés ezúttal is megtekinthető lesz a YouTube-on, a visszavágót pedig 2024. március 28-án élőben közvetítik a Parc des Princes-ben.

Míg a Paris-Saint-Germain férfi csapata a legjobb 16 közé jutott, addig a női csapat a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe jutott. A csoportkörben 2024. március 28-án, csütörtökön 21 órakor egy svéd klub, a BK Häcken lesz az ellenfelük, miután az első helyen végzett, közvetlenül az Ajax Amsterdam előtt. A játékosok pedig várják Önöket a visszavágóra a Parc des Princes-ben, ahol minden támogatásukra szükségük lesz!

A párizsiak a Bajnokok Ligája nagyon gyenge rajtja után visszavágtak, és a C csoport élén végeztek. A negyeddöntőbe jutásért 2024. március 20-án svéd földön kell megnyerniük az első mérkőzést, hogy biztosak legyenek az elődöntőbe jutásban és a hazai visszavágón való részvételben! A két csapat az előző szezonban már találkozott egymással, akkor két párizsi győzelemmel.

Bár a Bajnokok Ligájában mindig óvatosnak kell lenni, a párizsiak remek formában vannak, másodikak a Ligue 1-ben, és az utolsó 15 mérkőzésükön veretlenek. A 2015-ben és 2017-ben Bajnokok Ligája-döntősök, a hölgyeknek minden esélyük megvan arra, hogy ismét kvalifikálják magukat! A párizsiak ideális esetben a legendás Paris-Saint-Germain stadionban láthatják őket játszani, hiszen a mérkőzést kizárólag a DAZN sportstreamingszolgáltatás közvetíti, amely a női Bajnokok Ligája jogait birtokolja!

Az alkalomra a párizsi klub nagyon kedvező árú jegyeket kínál, melyek ára 10 eurótól kezdődik. Lehet, hogy ezzel megdől a női labdarúgó-mérkőzésre eladott jegyek rekordja Franciaországban?

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes PSG: minden hír és információ, amit a Paris-Saint-Germainről tudni kell
A Paris-Saint-Germain, a főváros legemblematikusabb futballklubja évek óta izgatja a párizsi szurkolókat. Íme egy összefoglaló a legfrissebb hírekről és információkról, amiket a PSG-ről tudni kell! [Olvass tovább]

Meghívás a megértésre

L'organisateur offre 5x2 places pour assister au quart de finale de Ligue des Champions féminine au Parc des Princes entre le Paris-Saint-Germain et BK Hacken, le 28 mars 2024.

A szolgáltatás bezárt, a vendégekkel felvettük a kapcsolatot. Köszönjük a részvételt!
Gyakorlati információk : Kezdő dátum: 17/03/2024 - Befejezés dátuma: 24/03/2024