Bajnokok Ligája: hol nézheted a Paris-Saint-Germain és az AC Milan összecsapását?

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2023. október 18.-kor14:22
Egy győzelem és egy vereség után a Bajnokok Ligájában a Paris-Saint-Germainnek még van mire építenie. A párizsi klub 2023. október 25-én, szerdán az AC Milannal találkozik a harmadik csoportmérkőzésen.

Új év és új próbálkozás a Paris-Saint-Germain számára a Bajnokok Ligájában. Bár a Dortmund elleni hazai győzelemmel jól indult a bajnokság, október elején a PSG négy góllal kikapott a Newcastle ellen. Az AC Milan elleni, 2006 óta nem megrendezett összecsapásra a párizsi klubnak minden képességét meg kell mutatnia a pályán, a szezon elején megsérült újoncok visszatérésével. Most szerdán, 2023. október 25-én 21 órától a PSG a legjobb 16 közé jutásért játszhat, élőben a Canal+-on.

Az AC Milan, Zlatan Ibrahimovic korábbi klubja jelenleg vezeti a Serie A-t, az olasz bajnokságot, míg a Paris-Saint-Germain a harmadik helyen áll a Monaco és a Nice mögött. A párizsi klubnak tehát egy formába lendült csapattal kell szembenéznie, amelyet különösen Olivier Giroud vezet, akit Kylian Mbappé jól ismer a Les Bleusnál töltött időszakából. Reméljük, hogy a nemzetközi szünet lehetővé teszi a párizsiak számára, hogy a legjobb formájukat nyújtsák a pályán, miután a szezonkezdetet számos vereség tarkította, és a csapat még mindig az új edző, Luis Enrique alatt van bejárat alatt.

A harmadik Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt a csoport második helyén álló Paris-Saint-Germain nem a legkönnyebb ellenfeleket kapta ebben a szezonban.

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Bajnokok Ligája: a negyeddöntő teljes sorsolása, PSG - Barcelona
A Paris-Saint-Germain ellenfelei a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében már ismertek. Az európai klubok teljes sorsolását és az előttünk álló izgalmas mérkőzéseket is megismerheted. [Olvass tovább]