Kézilabda: A Paris-Saint-Germain a Barcelona ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. április 10.-kor10:37
A Paris-Saint-Germain kézilabdázói a Barcelona ellen folytatják a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Találkozunk április 25-én és 2024. május 2-án, hogy kiderüljön a klub jövője a bajnokságban!

A Bajnokok Ligája csoportkörének A csoportjában szereplő Paris-Saint-Germain kézilabdacsapat a harmadik helyezéssel ugyan továbbjutott, de a negyeddöntőbe jutásért rájátszáson kellett átesnie a lengyel Wisla Plock ellen. A párizsiak győztek, és most a Barcelonával csapnak össze a továbbjutásért - akárcsak a futballban! Találkozunk április 25-én a Stade Pierre de Coubertinben, 20.45-kor, május 2-án pedig egy kirobbanó erejű visszavágón.

A hazai mérkőzésre kilátogató szurkolók várhatóan nagy számban lesznek jelen, hogy frenetikus hangulatban szurkoljanak a párizsi csapatnak. A mérkőzést élőben közvetíti az Eurosport, ha nem tudsz eljönni. Egy héttel később a spanyolországi Palau Blaugranában a Final 4-ben való részvételt szeretnék majd biztosítani. Nagyszerű lehetőség, hogy Nikola Karabaticot láthassuk játszani pályafutása befejezése előtt, amelyet erre a szezonra jelentett be.

Egy másik francia klub is ott van a legjobb nyolc európai képviselő között, a Montpellier, amely április 24-én és május 2-án a Kiel ellen lép pályára.

Egyéb PSG kézilabda hírek

PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331PSG Handball - IMG 5331 Kézilabda: a Paris-Saint-Germain utolsó bajnoki mérkőzése az Accor Arénában
A szezon utolsó mérkőzésén a PSG Handball a Pays d'Aix ellen lép pályára az Accor Arénában, hogy 2024. május 31-én rendhagyó módon befejezze a bajnokságot. Ez az utolsó lehetőség, hogy Nikola Karabaticot játékban láthasd! [Olvass tovább]

Handball : PSG - Zagreb en Ligue des ChampionsHandball : PSG - Zagreb en Ligue des ChampionsHandball : PSG - Zagreb en Ligue des ChampionsHandball : PSG - Zagreb en Ligue des Champions Kézilabda: A Paris-Saint-Germain hazai bajnoki mérkőzéseinek listája
A Paris-Saint-Germain kézilabdacsapata jó úton halad a Bajnokok Ligája felé és a francia bajnokság élére. De még rengeteg meccs van hátra a szezon megnyeréséig, és te is ott lehetsz! [Olvass tovább]