Bajnokok Ligája : Paris-Saint-Germain - Dortmund, hol nézzük az elődöntőt?

Által Graziella de Sortiraparis · Fotók Graziella de Sortiraparis · Megjelent 2024. április 22.-kor12:31
A Paris-Saint-Germain több év elődöntő nélkül eltöltött idő után ismét a Bajnokok Ligája csúcsrangadóján szerepel, és 2024. május 1-jén és 7-én ismét a Dortmunddal csap össze, a visszavágót a Parc des Princes-ben rendezik.

A Real Sociedad elleni szép győzelem után a 16 között a Paris-Saint-Germain a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőben is bizonyított, és 2021 óta először jutott be a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. Egy olyan ellenfél, amelyet jól ismertek, és ezúttal ez kifizetődött a párizsiaknak, hiszen egy kivételes második mérkőzésen a katalánok kikaptak. Találkozunk tehát a Dortmund elleni elődöntőn 2024. május 1-jén és május 7-én, a visszavágót a Parc des Princes-ben, a döntőt pedig talán a Wembleyben rendezik!

Luis Enrique edző irányítása alatt a Paris-Saint-Germain nagyon komoly teljesítményt nyújt, és közben egyre több gólt szerez. A párizsiak ezúttal sem adták fel, és a németek ellen találják magukat, akik ellen már a csoportkörben is remek formában voltak. A Signal Iduna Parkban a Sárga Fal ellen egy komoly első meccsen kell helytállniuk, és reménykedhetnek a nyugodtabb hazai visszavágóban.

Ez elég ahhoz, hogy felcsillannak a remények egy újabb Bajnokok Ligája-döntőre a Paris-Saint-Germain számára, talán a Real Madrid ellen, Kylian Mbappé utolsó párizsiként? A meccset élőben nézheted 21 órától a Canal+-on és az RMC-n, otthon vagy a fővárosi bárokban, sőt a szerencsésebbek akár közvetlenül a Parcban is!