Nacionalinio šokio centro organizuojamas renginys prasideda CN D (Centre National de la Danse) ir tęsiasi iki Place de la Pointe aikštės palei l'Ourcq kanalą. Galite ateiti tiesiog pasigrožėti įvairių socialinių grupių ir geografinės kilmės menininkų pasirodymais, atrasti naujų šokio stilių, o gal net atrasti aistrą, kas žino? Čia daug erdvės, kurioje galėsite atskleisti savo laisvą ir kūrybingą dvasią, todėl galite šokti su draugais ar nepažįstamais žmonėmis valandų valandas!
Programa, kurios nenorėsite praleisti
Šiaurinė CN D terasa (pasiekiama nuo Canal de l'Ourcq kranto)
- 14:30: AS Drancy (modernusis džiazas, zumba)
- 15:00: Centre de formation danse de Cergy (modernus, hiphopas, šiuolaikinis šokis)
- 15:30: Association Pavillonnaise pour la Jeunesse et la Culture (modernusis džiazas)
- 16:00: Conservatoire d'Aubervilliers La Courneuve, šokio skyrius (šiuolaikinis šokis, džiazas, klasika)
- 16:30: ACB Danse Bobigny (šiuolaikinis džiazas)
- 17:00: African Teen (afro šokis)
- 17:30: Étoile d'or des Lilas (klasikinis šokis, modernus džiazas)
Pristatymas, po kurio vyks įšventinimo sesija.
Jardin du 19 Mars 1962 (prieiga: 29 quai de l'Ourcq)
- 14:00: kolektyvinis apšilimas, kurį atlieka Kate aka Spiritz (krump)
- 14:30: Tierra (ištrauka ) - Ana Ramo (flamenkas)
- 15:00: Bassa Toscana - Conservatoire de Pantin ( barokas ).
- 15:30: Élan - CN D mokykla už lygias galimybes su Julien Monty (šokio improvizacija).
- 16:00: Jeanne Alechinsky GHOSTS #1 - Paramour Cie (šiuolaikinis menas)
- 16:30: Giulia Pesole su grupe (tarantella, tradiciniai šokiai iš Pietų Italijos).
- 17:00: Calixto Neto Outrar (šiuolaikinis šokis)
- 17:30: De l'autre côté du canal su choreografais iš La Fabrique de la danse (šiuolaikinis šokis)
Pristatymas, po kurio vyks įžanga.
Théâtre du Fil de l'Eau (Prieiga: vilkiko takas palei l'Ourcq kanalą)
- 14:30: Davina Samba (samba)
- 15:00: Joachim Maudet GIGI (spektaklis)
- 15:30: Mimi Compagnie (šiuolaikiniai, hiphopo, modernaus džiazo, Lotynų Amerikos šokiai)
- 16:00: Cosmogonie - Collège République de Bobigny (spektaklis)
- 16:30: Dans les couleurs du temps (Lotynų Amerikos šokiai)
- 17:00: Libre by the cie du dernier instant - Nicolas Vogel (teatras ir šokis)
- 17:30: Maya Masse, Wrestler ir Louis Schild (krumpliaračių ir šiuolaikinis šokis) Bullet time (ištrauka )
Pristatymas, po kurio vyks įžanga.
Mail Charles de Gaulle
- 14:30: Hantises, Pedro Gomes (šiuolaikinis menas)
- 15:00: Assemblé, CN D projektas (grįžtamasis ryšys iš dirbtuvių)
- 16:00: KnowNess, l'histoire d'un ancêtre, Solen Athanassopoulos (Cie Moakosso) (hiphopas)
- 16:30: Bryan Campbell Deep Cuts (ištraukos ) (šiuolaikinė muzika)
- 17:00: Okapi (tradicinis Kongo šokis)
- 17:30: Amelle ( Mai Júli Machado) (šiuolaikinis šokis)
Pristatymas, po kurio vyksta įžanga.
Place de la Pointe
- 14:00: Maxo Diadoko (Cie Boukousou ) kolektyvinis apšilimas (gwoka)
- 14:30: ARNA kolektyvo " Tragedy extended" (šiuolaikinis menas)
- 15:00: Pantino konservatorijos šokio skyrius (klasika, džiazas, hiphopas)
- 16:00: Germain Zambi aka JR Sniper (krump)
- 16:30: Pantino miesto jaunimo šokio projektai (krump, hiphopas)
Prieš pat vasaros pradžią tai puikus būdas nemokamai patvirtinti savo naujus šokių judesius! Puiki proga, kurios negalima praleisti!