"Euro 2024": Prancūzija pasiekė rekordą - per vienerias rungtynes su Gibraltaru įmušė 14 įvarčių

Iki Graziella de Sortiraparis · Paskelbta 2023 m. lapkričio 19 d., 12:55val.
2023 m. lapkričio 18 d., šeštadienį, "Les Bleus" sužaidė rungtynes, kurios įeis į Prancūzijos futbolo legendą, ir per 90 minučių įmušė rekordinį 14 įvarčių į Gibraltaro vartus!

Šeštadienį Prancūzijos rinktinė neturėjo dėl ko nerimauti, kai namuose žaidė su Gibraltaru, nors jau buvo patekusi į "Euro 2024". Jiems tereikėjo laimėti, kad patektų į B grupę, kurioje yra Nyderlandai, Graikija, Airija ir Gibraltaras. Būtent su pastarąja šalimi prancūzai susidūrė, kuri ne itin garsėja kaip futbolo šalis. Ir ši tendencija greitai pasitvirtino - per pirmąsias keturias minutes buvo pelnyti du įvarčiai, įskaitant Gibraltaro Santoso įvartį į savo vartus.

Tai buvo įspūdingos rungtynės, kuriose daugelis "Les Bleus" žaidėjų pelnė įvarčius į savo vartus, o galutinis rezultatas buvo 14:0. Zaïre-Emery, labai jaunas Paryžiaus "Saint-Germain" žaidėjas, pasinaudojo savo pirmuoju startu nacionalinėje rinktinėje ir šešioliktą minutę įmušė trečiąjį įvartį. Vienintelė vakaro bėda buvo ta, kad pakeliui į savo vartus jis susižeidė kulkšnį, kai jį žiauriai pargriovė varžovas. Tačiau tuo įvarčiai nesibaigė: " hat-tricką" pel Mbappé, vieną įvartį įmušė Claussas, vieną - Comanas, vieną - Fofana, vieną - Rabiot, vieną - Dembélé ir vieną - dukters gimtadienį šventęs Giroud.

Tai buvo didžiulė pergalė, kuri pralinksmino daugybę žmonių socialiniuose tinkluose ir, svarbiausia, pranoko 1995 m. rekordą, kai "Les Bleus" Azerbaidžanui įmušė 10 įvarčių. Taigi Prancūzija savo grupės kampaniją pradeda labai dideliu įvarčių skirtumu prieš 2023 m. lapkričio 21 d. finalines rungtynes su Graikija. Gibraltaras, kuris žaidė be vieno žaidėjo dėl raudonos kortelės, pirmajame kėlinyje pralaimėjo tik 3:0.